Upravit stránku
23. 02. 2015
Ve dnech 19. - 22.3.2015 se uskuteční v rámci jarních veletrhů bydlení FOR FORNITURE, FOR HABITAT, FOR OFFICE a FOR GARDEN na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech přehlídka interiérového designu vybraných českých a zahraničních tvůrců DESIGN SHAKER.

Jedná se o prodejní přehlídku českého i zahraničního interiérového designu, nábytku a doplňků, která propojuje designéry, výrobce a jejich zákazníky.

V rámci expozice prezentují svou práci velké české firmy i distributoři nejznámějších zahraničních značek vybrané našimi kurátory. Design Shaker se navíc nově otevírá i mladým designérům a studentům, kteří mají možnost prezentovat a prodávat svou tvorbu.

Uvnitř stylizovaného rodinného domu si budou moci všichni návštěvníci vyzkoušet, jak komfortně lze s vybraným designem bydlet. Součástí Design Shakeru bude diskuzní fórum, jehož hlavním tématem bude „Kolik stojí design“. Organizátorem fóra je Asociace českých nábytkářů ve spolupráci s designérkou Ivou Bastlovou. Na závěr fóra bude vyhlášena cena za nejlepší design ČR – Nábytek roku 2015.

Ve speciální expozici pod názvem SCÉNA – Inspirace a Trendy 2015 se návštěvníci mohou inspirovat současnými trendy bydlení. Expozice představí 4 rozdílné styly, které jsou prezentovány v samostatných „mini“ interiérech. Téma industrial (inspirovaný průmyslovými prvky a materiály), orient (postavený na barvách a vzorech orientu), neutral (styl plný jemných linií a něžných barev, který vzhlíží do budoucnosti) a mix mash (elektrický, výrazný styl kombinující zdánlivě nesourodé materiály a výrazné barvy zkrocené do harmonie) budou moci návštěvníci shlédnout ve Vstupní hale II na 130 m².

Zdroj: www.designshaker.cz